Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Roel Nikkelen
Operationeel Manager
roel@wihabo.nl
Marie-José Bijl
Hoofd Administratie
mariejose@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekeningen@wihabo.nl
Moniek Hanssen
HR
moniek@wihabo.nl
Lonneke van Nistelrooij
HR
lonneke@wihabo.nl
Jorien Joldersma
Marketing & Communicatie
jorien@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
Maartje van de Veerdonk
KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marjolein Steenbakkers
KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
André Schuurmans
Orderbureau
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau
dianne@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Orderbureau
rob@wihabo.nl
Stephan Bombeeck
Orderbureau
stephan@wihabo.nl
Joost Widdershoven
Drukwerkadviseur
joost@wihabo.nl
Niels Sterken
Drukwerkadviseur
niels@wihabo.nl
Eva Langens
Support
support@wihabo.nl
Neeltje Bettonviel
Support
support@wihabo.nl
Rachel Mauriks
Support
support@wihabo.nl
Ylvi van den Berg
Support
support@wihabo.nl
Sanne Derijks
Support/Nabewerking
support@wihabo.nl
Romy Langens
Support/Nabewerking
support@wihabo.nl
Merel van der Doelen
Support/Projectmanagement
Bianca Pranger
Projectmanagement
bianca@wihabo.nl
Inge Heesakkers
Projectmanagement
inge@wihabo.nl
Patty van Nistelrooij
Projectmanagement
patty@wihabo.nl
Jörg Weijers
IT
jorg@wihabo.nl
Robert Zegwaard
IT
robert@wihabo.nl
Mike Rovers
IT/Teamleider Studio
mike@wihabo.nl
Esther van Vught
Studio
Kimberley van Lokven
Studio
kimberley@wihabo.nl
Marloes Korsten
Studio
marloes@wihabo.nl
Hans Beekwilder
Teamleider
h.beekwilder@wihabo.nl
Luuk van der Doelen
Team- en procesleider
luuk@wihabo.nl
Marcel Engelen
Teamleider
marcel@wihabo.nl
Daan Hamstra
Drukkerij/Veredeling
Harry van Kesteren
Drukkerij/Veredeling
Kevin van den Bos
Drukkerij/Veredeling
Stijn van den Boom
Drukkerij/Veredeling
Willem van de Wouw
Drukkerij/Veredeling
Kim Pijnenburg
Drukkerij/Veredeling
Nick Martens
Drukkerij/Veredeling
Wim van Gemert
Drukkerij/Veredeling
Frank Soomers
Drukkerij/Veredeling
Nedal Abo Ras
Drukkerij/Veredeling
Ronald Steenbergen
Drukkerij/Veredeling
Hans de Reuver
Logistiek
John Verkuijlen
Logistiek
Osama Ahmad
Logistiek
Martin-Jan van Ravensteijn
Logistiek
Stan van Nistelrooij
Logistiek
Freek Langenhuijsen
Allround
Joep van Groenland
Allround
Joris Frunt
Allround
Owen van Uden
Allround
Tom Verstegen
Allround
Angela Schuitemaker
Nabewerking
Brenda van Zuijlen
Nabewerking
Cor de Waal
Nabewerking
Daan Theunissen
Nabewerking
Ditmar van Schaijk
Nabewerking
Eduard Attevelt
Nabewerking
Emile van den Heuvel
Nabewerking
Gérald Strik
Nabewerking
Gonny Loeffen
Nabewerking
Jan van der Doelen
Nabewerking
Jacobus van den Bosch
Nabewerking
Jo van Buul
Nabewerking
Ruud van Vegchel
Nabewerking
Mariëlle de Veer
Nabewerking
Twan Verweijen
Nabewerking
Tarek al Halabi
Nabewerking
Willem Snellen
Nabewerking
Rik Wittenberg
Nabewerking
Burcu Demirci
Wikkelfactory
Jaafar Aburas
Wikkelfactory
Mohammad Aburas
Wikkelfactory
Simone van Zandvoort
Wikkelfactory
Nicole Ruijs
Fulfilment
Renske Roovers
Fulfilment
Ruud Wouters
Fulfilment
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.