Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Marie-José Bijl
Hoofd Administratie
mariejose@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekeningen@wihabo.nl
Moniek Hanssen
HR-manager
moniek@wihabo.nl
Lonneke van Nistelrooij
HR
lonneke@wihabo.nl
Steven van Roessel
KAM
steven@wihabo.nl
Jorien Joldersma
Marketing & Communicatie
jorien@wihabo.nl
Hind Verhallen
Stagiair Marketing & Communicatie
hind@wihabo.nl
Stef van Boxmeer
Medewerker Marketing & Communicatie
stef@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
Tom Verstegen
Business Process Manager
tom@wihabo.nl
Dirk van Wanrooij
Procesleider
dirk@wihabo.nl
Hans Beekwilder
Procesleider
h.beekwilder@wihabo.nl
Leon van Erp
Procesleider
leon@wihabo.nl
Luuk van der Doelen
Procesleider
luuk@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Procesleider
rob@wihabo.nl
Jörg Weijers
IT
jorg@wihabo.nl
Joris Frunt
IT
j.frunt@wihabo.nl
Robert Zegwaard
IT
robert@wihabo.nl
Patty van Nistelrooij
Teammanager
patty@wihabo.nl
Bianca Pranger
Teamleider Klant Contact Center (KCC)
bianca@wihabo.nl
André Schuurmans
Orderbureau (KCC)
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau (KCC)
dianne@wihabo.nl
Stephan Bombeeck
Orderbureau (KCC)
stephan@wihabo.nl
Stijn van den Boom
Orderbureau (KCC)
stijn@wihabo.nl
Joost Widdershoven
Drukwerkadviseur (KCC)
joost@wihabo.nl
Niels Sterken
Drukwerkadviseur (KCC)
niels@wihabo.nl
Danique Hanegraaf
Support (KCC)
support@wihabo.nl
Kirsten van den Ing
Support (KCC)
kirsten@wihabo.nl
Sanne Derijks
Support (KCC)
support@wihabo.nl
Rachel Mauriks
Support (KCC)
support@wihabo.nl
Elke Remmits
Traffic (KCC)
elke@wihabo.nl
Marjolein Steenbakkers
Traffic (KCC)
marjolein@wihabo.nl
Neeltje Bettonviel
Traffic (KCC)
neeltje@wihabo.nl
Sofieke de Vlam
Traffic (KCC)
sofieke@wihabo.nl
Merel van der Doelen
Support / Projectmanagement (KCC)
merel@wihabo.nl
Eva Langens
Projectmanagement (KCC)
eva@wihabo.nl
Inge Heesakkers
Projectmanagement (KCC)
inge@wihabo.nl
Maartje van de Veerdonk
KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
Studio / KaartjeGeluk (KCC)
geffen@wihabo.nl
Esther van Vught
Studio (KCC)
esther@wihabo.nl
Kimberley van Lokven
Studio (KCC)
kimberley@wihabo.nl
Marloes Korsten
Studio (KCC)
marloes@wihabo.nl
Marcel Engelen
Teamleider Productie
marcel@wihabo.nl
Christian Schuurmans
Drukkerij/Veredeling
Daan Hamstra
Drukkerij/Veredeling
Emile van den Heuvel
Drukkerij/Veredeling
Harry van Kesteren
Drukkerij/Veredeling
Kevin van den Bos
Drukkerij/Veredeling
Willem van de Wouw
Drukkerij/Veredeling
Kim Pijnenburg
Drukkerij/Veredeling
Nick Martens
Drukkerij/Veredeling
Nina Pfeiffer
Drukkerij/Veredeling
Wim van Gemert
Drukkerij/Veredeling
Frank Soomers
Drukkerij/Veredeling
Nedal Abo Ras
Drukkerij/Veredeling
Hans de Reuver
Teamleider Logistiek
Martin-Jan van Ravensteijn
Logistiek
Stan van Nistelrooij
Logistiek
Bianca Neijs
Nabewerking
Burcu Demirci
Nabewerking
Carla Jaspers
Nabewerking
Cor de Waal
Nabewerking
Daan Theunissen
Nabewerking
Eduard Attevelt
Nabewerking
Gérald Strik
Nabewerking
Jayden Schuurmans
Nabewerking
Jo van Buul
Nabewerking
Justin Methorst
Medewerker nabewerking
Mariëlle de Veer
Nabewerking
Nicoleta Botezatu
Nabewerking
Osama Ahmad
Nabewerking
Paulo de Morais
Nabewerking
Ruud van Vegchel
Nabewerking
Rik Wittenberg
Nabewerking
Tarek al Halabi
Nabewerking
Twan Verweijen
Nabewerking
Willem Snellen
Nabewerking
Joep van Groenland
Allround
Josje van Orsouw
Allround
Owen van Uden
Allround
Ruud Korsten
Allround
Sam Lemstra
Allround
Ylvi van den Berg
Teamleider Verpakken & Verzenden
ylvi@wihabo.nl
Annemarie Baum
Verpakken & Verzenden
Brenda van Zuijlen
Verpakken & Verzenden
Claudia van de Lockand
Verpakken & Verzenden
Dian Spierings
Verpakken & Verzenden
Gonny Loeffen
Verpakken & Verzenden
Heidi van der Donk
Verpakken & Verzenden
Heidy van Ballegooij
Verpakken & Verzenden
Lenny Roovers
Verpakken & Verzenden
Mariëlle Stabel
Verpakken & Verzenden
Mieke van Breda
Verpakken & Verzenden
Sabine Hanegraaf
Verpakken & Verzenden
Sandra Ruijs
Verpakken & Verzenden
Thijs van den Hurk
Verpakken & Verzenden
Veronica van Os
Verpakken & Verzenden
José van Nistelrooij
Teamleider Pakhuis 86
jose@pakhuis86.nl
Jaafar Aburas
Operator
Jeffrey Meulenbroek
Operator
Milan Visschers
Operator
Wouter van der Heijden
Operator
Tim Wertenbroek
Operator
Ruud Wouters
Operator
John Verkuijlen
Logistiek
Simone van Zandvoort
Logistiek
Renske Roovers
Support
renske@wihabo.nl
Alyssa van den Boogaard
Fulfilment
Anna Werner
Fulfilment
Britt Schepens
Fulfilment
Emma van Uden
Fulfilment
Fleur Schepens
Fulfilment
Giel Savelkouls
Fulfilment
Jade Kerkhof
Fulfilment
Mohammad Aburas
Fulfilment
Nena Suppers
Fulfilment
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.