Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Marie-José Bijl
Controller
mariejose@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekening@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Patricia Knippels
HRM
patricia@wihabo.nl
Bianca Pranger
Marketing, Communicatie & KaartjeGeluk
bianca@wihabo.nl
Sander van Abeelen
ICT
sander@wihabo.nl
Robert Zegwaard
ICT
robert@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Stephan Bombeeck
Productieleider Orderbureau & Digitale Drukkerij
stephan@wihabo.nl
Hans Beekwilder
Productieleider Offset & Afwerking
h.beekwilder@wihabo.nl
Bob Schoon
Expeditie, Logistiek & Fulfillment
bob@wihabo.nl
Maartje van de Veerdonk
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Joost Widdershoven
Sales
joost@wihabo.nl
André Schuurmans
Orderbureau
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau
dianne@wihabo.nl
Ernst Theunisse
Orderbureau
ernst@wihabo.nl
Jos van der Wielen
Orderbureau
jos@wihabo.nl
Marien Nass
Orderbureau
marien@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Orderbureau
rob@wihabo.nl
Hans de Reuver
Studio
hans@wihabo.nl
Lia Vesters
Studio
studio@wihabo.nl
Marvin Witlox
Studio
marvin@wihabo.nl
Mike Rovers
Studio
mike@wihabo.nl
Tobias van Nistelrooij
Studio
studio@wihabo.nl
Cor de Waal
Digitale Drukkerij
Harry van Kesteren
Digitale Drukkerij
Paul van Elk
Digitale Drukkerij
Stijn van den Boom
Digitale Drukkerij
Cornee Jans
Offset Drukkerij
Ronald Steenbergen
Offset Drukkerij
Willem van de Wouw
Offset Drukkerij
Eduard Attevelt
Afwerking
Gérald Strik
Afwerking
Jan van der Doelen
Afwerking
Jo van Buul
Afwerking
Mariëlle de Veer
Afwerking
Rik Wittenberg
Afwerking
Roland Verhoeven
Afwerking
Tonnie van Gerwen
Afwerking
Willem Snellen
Afwerking
Simone van Zandvoort
Wikkelfactory
Gonny Loeffen
Wikkelfactory
Maya van der Loop
Wikkelfactory
Kimberley van Lokven
Handling
Mohammad Aburas
Handling
Nedal Abo Ras
Handling
Osama Ahmad
Handling
Temmie van Uden
Handling
Martin-Jan van Ravensteijn
Expeditie
expeditie@wihabo.nl
John Verkuijlen
Expeditie
Joep van Groenland
Logistiek
Rien van Berkel
Logistiek
Ton van Vugt
Logistiek
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.