Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Roel Nikkelen
Operationeel Manager
roel@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Marie-José Bijl
Hoofd Administratie
mariejose@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekening@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Moniek Hanssen
HRM
moniek@wihabo.nl
Bianca Pranger
Marketing, Communicatie & KaartjeGeluk
bianca@wihabo.nl
Robert Zegwaard
ICT
robert@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
Hans Beekwilder
Productieleider Offset & Afwerking
h.beekwilder@wihabo.nl
Bob Schoon
Logistiek & Fulfilment
bob@wihabo.nl
Maartje van de Veerdonk
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Wendy van Dijk
Frontoffice
Karin Lempens
Frontoffice
André Schuurmans
Orderbureau
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau
dianne@wihabo.nl
Jiska Vermeulen
Orderbureau
jiska@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Orderbureau
rob@wihabo.nl
Stephan Bombeeck
Orderbureau
stephan@wihabo.nl
Inge Heesakkers
Support
support@wihabo.nl
Neeltje Bettonviel
Support
support@wihabo.nl
Patty van Nistelrooij
Support
support@wihabo.nl
Bert Loen
Studio
bert@wihabo.nl
Kimberley van Lokven
Studio
kimberley@wihabo.nl
Marvin Witlox
Studio
marvin@wihabo.nl
Mike Rovers
Studio
mike@wihabo.nl
Nol Govers
Studio
nol@wihabo.nl
Cor de Waal
Digitale Drukkerij
Harry van Kesteren
Digitale Drukkerij
Paul van Elk
Digitale Drukkerij
Hans de Reuver
Digitale Drukkerij
Stijn van den Boom
Digitale Drukkerij
Roland Verhoeven
Digitale Drukkerij
Johnny van der Sanden
Digitale Drukkerij
Cornee Jans
Offset Drukkerij
Ronald Steenbergen
Offset Drukkerij
Willem van de Wouw
Offset Drukkerij
Frank Soomers
Offset Drukkerij
Tamara Nederkoorn
Coördinator Fulfilment
Inge Coolen
Fulfilment
Tarek al Halabi
Fulfilment
Eduard Attevelt
Afwerking
Daniëlle Sieben
Afwerking
Jan Kanters
Afwerking
Gérald Strik
Afwerking
Jan van der Doelen
Afwerking
Jo van Buul
Afwerking
Kim Pijnenburg
Afwerking
Mariëlle de Veer
Afwerking
Daan Theunissen
Afwerking
Rik Wittenberg
Afwerking
Ruud van Vegchel
Afwerking
Willem Snellen
Afwerking
Burcu Demirci
Afwerking
Nedal Abo Ras
Afwerking
Simone van Zandvoort
Wikkelfactory
Gonny Loeffen
Wikkelfactory
Mohammad Aburas
Wikkelfactory
Osama Ahmad
Logistiek
Kenan Karahisarli
Logistiek
Martin-Jan van Ravensteijn
Logistiek
John Verkuijlen
Logistiek
Jasper Zwiers
Logistiek
Ton van Vugt
Logistiek
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.