Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Marie-Josť Bijl
Hoofd Administratie
mariejose@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekening@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Moniek Hanssen
HRM
moniek@wihabo.nl
Patricia Knippels
HRM
patricia@wihabo.nl
Bianca Pranger
Marketing, Communicatie & KaartjeGeluk
bianca@wihabo.nl
Robert Zegwaard
ICT
robert@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Stephan Bombeeck
Productieleider Orderbureau & Digitale Drukkerij
stephan@wihabo.nl
Hans Beekwilder
Productieleider Offset & Afwerking
h.beekwilder@wihabo.nl
Bob Schoon
Expeditie, Logistiek & Fulfillment
bob@wihabo.nl
Maartje van de Veerdonk
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
Frontoffice & KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Niels Sterken
Accountmanagement
niels@wihabo.nl
Andrť Schuurmans
Orderbureau
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau
dianne@wihabo.nl
Ernst Theunisse
Orderbureau
ernst@wihabo.nl
Marien Nass
Orderbureau
marien@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Orderbureau
rob@wihabo.nl
Lucien Kuijsten
Orderbureau
lucien@wihabo.nl
DaniŽlle van der Veeken
Studio
studio@wihabo.nl
Eline van Doornen
Studio
studio@wihabo.nl
Hans de Reuver
Studio
hans@wihabo.nl
Kimberley van Lokven
Studio & Handling
studio@wihabo.nl
Marvin Witlox
Studio
marvin@wihabo.nl
Mike Rovers
Studio
mike@wihabo.nl
Cor de Waal
Digitale Drukkerij
Harry van Kesteren
Digitale Drukkerij
Paul van Elk
Digitale Drukkerij
Stijn van den Boom
Digitale Drukkerij
Cornee Jans
Offset Drukkerij
Ronald Steenbergen
Offset Drukkerij
Willem van de Wouw
Offset Drukkerij
Eduard Attevelt
Afwerking
DaniŽlle Sieben
Afwerking
Inge Coolen
Handling
Jan Kanters
Afwerking
Gťrald Strik
Afwerking
Jan van der Doelen
Afwerking
Jo van Buul
Afwerking
Kim Pijnenburg
Afwerking
MariŽlle de Veer
Afwerking
Rik Wittenberg
Afwerking
Roland Verhoeven
Afwerking
Ruud van Vegchel
Afwerking
Willem Snellen
Afwerking
Inge Heesakkers
Support
Neeltje Bettonviel
Support
Simone van Zandvoort
Wikkelfactory
Gonny Loeffen
Wikkelfactory
Mohammad Aburas
Handling
Nedal Abo Ras
Handling
Osama Ahmad
Handling
Kenan Karahisarli
Expeditie
Martin-Jan van Ravensteijn
Expeditie
expeditie@wihabo.nl
John Verkuijlen
Expeditie
Jasper Zwiers
Expeditie
Joep van Groenland
Logistiek
Rien van Berkel
Logistiek
Ton van Vugt
Logistiek
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.