Onze helden

We zijn niet zo van de clichés bij Wihabo. Maar het is gewoon waar: het zijn onze mensen die het verschil maken. Ook al hebben we de meest innovatieve machines in huis, het begint allemaal met goed luisteren, duidelijk communiceren en creatief meedenken. Door mensen die hart voor de zaak en verstand van zaken hebben.

Joris Bosch
Directeur
joris@wihabo.nl
Ruud Bosch
Directeur
ruud@wihabo.nl
Willy Bosch
Directeur
willy@wihabo.nl
Maria Bosch
Administratie
maria@wihabo.nl
Marie-José Bijl
Hoofd Administratie
mariejose@wihabo.nl
Lia van Lith
Administratie
lia@wihabo.nl
Willie Egelmeer
Administratie
bouwtekeningen@wihabo.nl
Moniek Hanssen
HR
moniek@wihabo.nl
Lonneke van Nistelrooij
HR
lonneke@wihabo.nl
Tom Verstegen
Business Process Manager
tom@wihabo.nl
Hans Beekwilder
Procesleider
h.beekwilder@wihabo.nl
Leon van Erp
Procesleider
leon@wihabo.nl
Luuk van der Doelen
Procesleider
luuk@wihabo.nl
Rob van Nistelrooij
Procesleider
rob@wihabo.nl
Patty van Nistelrooij
Teammanager
patty@wihabo.nl
Steven van Roessel
KAM
steven@wihabo.nl
Jorien Joldersma
Marketing & Communicatie
jorien@wihabo.nl
Iris de Veer
Office Management
iris@wihabo.nl
Diana van der Veeken
Facilitair
Hans van Nistelrooij
Onderhoud
André Schuurmans
Orderbureau
andre@wihabo.nl
Dianne Gloudemans
Orderbureau
dianne@wihabo.nl
Stephan Bombeeck
Orderbureau
stephan@wihabo.nl
Stijn van den Boom
Orderbureau
stijn@wihabo.nl
Joost Widdershoven
Drukwerkadviseur
joost@wihabo.nl
Niels Sterken
Drukwerkadviseur
niels@wihabo.nl
Elke Remmits
Klant Contact Center
elke@wihabo.nl
Marjolein Steenbakkers
Klant Contact Center
marjolein@wihabo.nl
Neeltje Bettonviel
Klant Contact Center
neeltje@wihabo.nl
Rachel Mauriks
Klant Contact Center
support@wihabo.nl
Sofieke de Vlam
Klant Contact Center
sofieke@wihabo.nl
Sanne Derijks
Klant Contact Center
support@wihabo.nl
Danique Hanegraaf
Klant Contact Center
support@wihabo.nl
Kirsten van den Ing
Klant Contact Center
kirsten@wihabo.nl
Romy Langens
Klant Contact Center/Nabewerking
support@wihabo.nl
Merel van der Doelen
Klant Contact Center/Projectmanagement
merel@wihabo.nl
Bianca Pranger
Projectmanagement
bianca@wihabo.nl
Eva Langens
Projectmanagement
eva@wihabo.nl
Inge Heesakkers
Projectmanagement
inge@wihabo.nl
Jörg Weijers
IT
jorg@wihabo.nl
Joris Frunt
IT
j.frunt@wihabo.nl
Robert Zegwaard
IT
robert@wihabo.nl
Maartje van de Veerdonk
KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Marieke van Zutphen
Studio / KaartjeGeluk
geffen@wihabo.nl
Esther van Vught
Studio
esther@wihabo.nl
Kimberley van Lokven
Studio
kimberley@wihabo.nl
Marloes Korsten
Studio
marloes@wihabo.nl
Marcel Engelen
Teamleider Productie
marcel@wihabo.nl
Daan Hamstra
Drukkerij/Veredeling
Emile van den Heuvel
Drukkerij/Veredeling
Harry van Kesteren
Drukkerij/Veredeling
Kevin van den Bos
Drukkerij/Veredeling
Willem van de Wouw
Drukkerij/Veredeling
Kim Pijnenburg
Drukkerij/Veredeling
Nick Martens
Drukkerij/Veredeling
Wim van Gemert
Drukkerij/Veredeling
Frank Soomers
Drukkerij/Veredeling
Nedal Abo Ras
Drukkerij/Veredeling
Ronald Steenbergen
Drukkerij/Veredeling
Hans de Reuver
Teamleider Logistiek
John Verkuijlen
Logistiek
Osama Ahmad
Logistiek
Martin-Jan van Ravensteijn
Logistiek
Stan van Nistelrooij
Logistiek
Joep van Groenland
Allround
Owen van Uden
Allround
Ruud Korsten
Allround
Carla Jaspers
Nabewerking
Cor de Waal
Nabewerking
Daan Theunissen
Nabewerking
Eduard Attevelt
Nabewerking
Gérald Strik
Nabewerking
Jeffrey Meulenbroek
Nabewerking
Jo van Buul
Nabewerking
Mariëlle de Veer
Nabewerking
Miranda Boerema - van Tol
Nabewerking
Ruud van Vegchel
Nabewerking
Rik Wittenberg
Nabewerking
Tarek al Halabi
Nabewerking
Twan Verweijen
Nabewerking
Willem Snellen
Nabewerking
Ylvi van den Berg
Teamleider Verpakken & Verzenden
ylvi@wihabo.nl
Brenda van Zuijlen
Verpakken & Verzenden
Claudia van de Lockand
Verpakken & Verzenden
Dian Spierings
Verpakken & Verzenden
Gonny Loeffen
Verpakken & Verzenden
Lenny Roovers
Verpakken & Verzenden
Lot Sluijter
Verpakken & Verzenden
Mieke van Breda
Verpakken & Verzenden
Sabine Hanegraaf
Verpakken & Verzenden
Josje Orsouw
Verpakken & Verzenden
Thijs van den Hurk
Coördinator Verpakken & Verzenden
Veronica van Os
Verpakken & Verzenden
Burcu Demirci
Wikkelfactory
Jaafar Aburas
Wikkelfactory
Mohammad Aburas
Wikkelfactory
Simone van Zandvoort
Wikkelfactory
Renske Roovers
Fulfilment
Ruud Wouters
Fulfilment
Ook bij Wihabo werken?

Zie jij jezelf wel werken bij een van de meest innovatieve drukkers van Nederland? Komt goed uit, want we groeien gestaag door. Bekijk hier onze vacatures en stageplaatsen.